88-CBSA-0.75X4.5X0.8
Part Number:
88-CBSA-0.75X4.5X0.8
Description:
RF SHIELD 0.75" X 4.5" T/H
Height - Overall :
0.800" (20.32mm)
Length - Overall :
4.500" (114.30mm)
Width - Overall :
0.750" (19.05mm)