87-CBSA-1.75X4.75X0.8
Part Number:
87-CBSA-1.75X4.75X0.8
Description:
RF SHIELD 1.75" X 4.75" T/H
Height - Overall :
0.800" (20.32mm)
Length - Overall :
4.750" (120.65mm)
Width - Overall :
1.750" (44.45mm)