53A-CBSA-2.25X4.5X0.5
Part Number:
53A-CBSA-2.25X4.5X0.5
Description:
RF SHIELD 2.25" X 4.5" T/H
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
4.500" (114.30mm)
Width - Overall :
2.250" (57.15mm)