44-CBSA-2.25X4.5X0.4
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Part Number:
44-CBSA-2.25X4.5X0.4
Category:
RF Shields
Description:
RF SHIELD 2.25" X 4.5" T/H
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
4.500" (114.30mm)
Mounting Type :
Through Hole
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
2.250" (57.15mm)