85-CBSA-3.5X3.5X0.8
Part Number:
85-CBSA-3.5X3.5X0.8
Description:
RF SHIELD 3.5" X 3.5" T/H
Height - Overall :
0.800" (20.32mm)
Length - Overall :
3.500" (88.90mm)
Width - Overall :
3.500" (88.90mm)