85-CBSA-1.0X4.5X0.8
Part Number:
85-CBSA-1.0X4.5X0.8
Description:
RF SHIELD 1" X 4.5" THROUGH HOLE
Height - Overall :
0.800" (20.32mm)
Length - Overall :
4.500" (114.30mm)
Width - Overall :
1.000" (25.40mm)