85-CBSA-0.5X5.0X0.8
Part Number:
85-CBSA-0.5X5.0X0.8
Description:
RF SHIELD 0.5" X 5" THROUGH HOLE
Height - Overall :
0.800" (20.32mm)
Length - Overall :
5.000" (127.00mm)
Width - Overall :
0.500" (12.70mm)