84-CBSA-3.75X4.75X0.8
Part Number:
84-CBSA-3.75X4.75X0.8
Description:
RF SHIELD 3.75" X 4.75" T/H
Height - Overall :
0.800" (20.32mm)
Length - Overall :
4.750" (120.65mm)
Width - Overall :
3.750" (95.25mm)