84-CBSA-2.0X4.25X0.8
Part Number:
84-CBSA-2.0X4.25X0.8
Description:
RF SHIELD 2" X 4.25" T/H
Height - Overall :
0.800" (20.32mm)
Length - Overall :
4.250" (107.95mm)
Width - Overall :
2.000" (50.80mm)