84-CBSA-2.0X5.5X0.8
Part Number:
84-CBSA-2.0X5.5X0.8
Description:
RF SHIELD 2" X 5.5" THROUGH HOLE
Height - Overall :
0.800" (20.32mm)
Length - Overall :
5.500" (139.70mm)
Width - Overall :
2.000" (50.80mm)