84-CBSA-2.5X2.75X0.8
Part Number:
84-CBSA-2.5X2.75X0.8
Description:
RF SHIELD 2.5" X 2.75" T/H
Height - Overall :
0.800" (20.32mm)
Length - Overall :
2.750" (69.85mm)
Width - Overall :
2.500" (63.50mm)