80-CBSA-3.0X4.25X0.8
Part Number:
80-CBSA-3.0X4.25X0.8
Description:
RF SHIELD 3" X 4.25" SMD
Height - Overall :
0.800" (20.32mm)
Length - Overall :
4.250" (107.95mm)
Width - Overall :
3.000" (76.20mm)