54-CBSA-3.0X5.0X0.5
Part Number:
54-CBSA-3.0X5.0X0.5
Description:
RF SHIELD 3" X 5" THROUGH HOLE
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
5.000" (127.00mm)
Width - Overall :
3.000" (76.20mm)