48-CBSA-3.5X4.0X0.4
Part Number:
48-CBSA-3.5X4.0X0.4
Description:
RF SHIELD 3.5" X 4" THROUGH HOLE
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
4.000" (101.60mm)
Width - Overall :
3.500" (88.90mm)