85-CBSA-2.0X2.5X0.8
Part Number:
85-CBSA-2.0X2.5X0.8
Description:
RF SHIELD 2" X 2.5" THROUGH HOLE
Height - Overall :
0.800" (20.32mm)
Length - Overall :
2.500" (63.50mm)
Width - Overall :
2.000" (50.80mm)