85-CBSA-2.0X3.5X0.8
Part Number:
85-CBSA-2.0X3.5X0.8
Description:
RF SHIELD 2" X 3.5" THROUGH HOLE
Height - Overall :
0.800" (20.32mm)
Length - Overall :
3.500" (88.90mm)
Width - Overall :
2.000" (50.80mm)