48-CBSA-1.75X3.5X0.4
Part Number:
48-CBSA-1.75X3.5X0.4
Description:
RF SHIELD 1.75" X 3.5" T/H
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
3.500" (88.90mm)
Width - Overall :
1.750" (44.45mm)