40-CBSA-2.25X2.75X0.4
Part Number:
40-CBSA-2.25X2.75X0.4
Description:
RF SHIELD 2.25" X 2.75" SMD
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
2.750" (69.85mm)
Width - Overall :
2.250" (57.15mm)