24-CBSA-2.75X3.25X0.2
Part Number:
24-CBSA-2.75X3.25X0.2
Description:
RF SHIELD 2.75" X 3.25" SMD T/H
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
3.250" (82.55mm)
Width - Overall :
2.750" (69.85mm)