20-CBSA-1.5X4.5X0.2
Part Number:
20-CBSA-1.5X4.5X0.2
Description:
RF SHIELD 1.5" X 4.5" SMD
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
4.500" (114.30mm)
Width - Overall :
1.500" (38.10mm)