47-CBSA-1.75X2.75X0.4
Part Number:
47-CBSA-1.75X2.75X0.4
Description:
RF SHIELD 1.75" X 2.75" T/H
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
2.750" (69.85mm)
Width - Overall :
1.750" (44.45mm)