42-CBSA-1.5X3.25X0.4
Part Number:
42-CBSA-1.5X3.25X0.4
Description:
RF SHIELD 1.5" X 3.25" T/H
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
3.250" (82.55mm)
Width - Overall :
1.500" (38.10mm)