42-CBSA-0.75X2.0X0.4
Part Number:
42-CBSA-0.75X2.0X0.4
Description:
RF SHIELD 0.75" X 2" T/H
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
2.000" (50.80mm)
Width - Overall :
0.750" (19.05mm)