29-CBSA-2.25X3.5X0.2
Part Number:
29-CBSA-2.25X3.5X0.2
Description:
RF SHIELD 2.25" X 3.5" SMD T/H
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
3.500" (88.90mm)
Width - Overall :
2.250" (57.15mm)