55-CBSA-2.25X2.75X0.5
Part Number:
55-CBSA-2.25X2.75X0.5
Description:
RF SHIELD 2.25" X 2.75" T/H
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
2.750" (69.85mm)
Width - Overall :
2.250" (57.15mm)