55-CBSA-2.0X4.5X0.5
Part Number:
55-CBSA-2.0X4.5X0.5
Description:
RF SHIELD 2" X 4.5" THROUGH HOLE
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
4.500" (114.30mm)
Width - Overall :
2.000" (50.80mm)