20-CBSA-3.5X4.0X0.2
Part Number:
20-CBSA-3.5X4.0X0.2
Description:
RF SHIELD 3.5" X 4" SMD
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
4.000" (101.60mm)
Width - Overall :
3.500" (88.90mm)