20-CBSA-2.5X5.5X0.2
Part Number:
20-CBSA-2.5X5.5X0.2
Description:
RF SHIELD 2.5" X 5.5" SMD
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
5.500" (139.70mm)
Width - Overall :
2.500" (63.50mm)