29-CBSA-3.0X4.0X0.2
Part Number:
29-CBSA-3.0X4.0X0.2
Description:
RF SHIELD 3" X 4" SMD T/H
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
4.000" (101.60mm)
Width - Overall :
3.000" (76.20mm)