24-CBSA-3.25X3.5X0.2
Part Number:
24-CBSA-3.25X3.5X0.2
Description:
RF SHIELD 3.25" X 3.5" SMD T/H
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
3.500" (88.90mm)
Width - Overall :
3.250" (82.55mm)