24-CBSA-2.0X4.5X0.2
Part Number:
24-CBSA-2.0X4.5X0.2
Description:
RF SHIELD 2" X 4.5" SMD T/H
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
4.500" (114.30mm)
Mounting Type :
Surface Mount, Through Hole
Width - Overall :
2.000" (50.80mm)