20-CBSA-3.5X3.75X0.2
Part Number:
20-CBSA-3.5X3.75X0.2
Description:
RF SHIELD 3.5" X 3.75" SMD
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
3.750" (95.25mm)
Width - Overall :
3.500" (88.90mm)