20-CBSA-2.75X4.25X0.2
Part Number:
20-CBSA-2.75X4.25X0.2
Description:
RF SHIELD 2.75" X 4.25" SMD
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
4.250" (107.95mm)
Width - Overall :
2.750" (69.85mm)