20-CBSA-2.0X4.75X0.2
Part Number:
20-CBSA-2.0X4.75X0.2
Description:
RF SHIELD 2" X 4.75" SMD
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
4.750" (120.65mm)
Width - Overall :
2.000" (50.80mm)