20-CBSA-1.0X5.75X0.2
Part Number:
20-CBSA-1.0X5.75X0.2
Description:
RF SHIELD 1" X 5.75" SMD
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
5.750" (146.05mm)
Width - Overall :
1.000" (25.40mm)