20-CBSA-2.5X2.5X0.2
Part Number:
20-CBSA-2.5X2.5X0.2
Description:
RF SHIELD 2.5" X 2.5" SMD
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
2.500" (63.50mm)
Width - Overall :
2.500" (63.50mm)