29-CBSA-2.0X2.25X0.2
Part Number:
29-CBSA-2.0X2.25X0.2
Description:
RF SHIELD 2" X 2.25" SMD T/H
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
2.250" (57.15mm)
Width - Overall :
2.000" (50.80mm)