22-CBSA-1.5X2.75X0.2
Part Number:
22-CBSA-1.5X2.75X0.2
Description:
RF SHIELD 1.5" X 2.75" SMD T/H
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
2.750" (69.85mm)
Width - Overall :
1.500" (38.10mm)