M-0600SC0950-0060ZF
Manufacturer:
Orbel
Part Number:
M-0600SC0950-0060ZF
Category:
RF Shields
Description:
RF SHIELD 0.600"X 0.950" FRAME
In Stock:
25
Manufacturer :
Orbel
Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.060" (1.52mm)
Length - Overall :
0.950" (24.13mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
0.600" (15.24mm)