G-1750TB2500-0500XC
Manufacturer:
Orbel
Part Number:
G-1750TB2500-0500XC
Category:
RF Shields
Description:
RF SHIELD 1.750" X 2.500" COVER
In Stock:
95
Manufacturer :
Orbel
Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
2.500" (63.50mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Product Status :
Active
Type :
Cover
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
1.750" (44.45mm)