G-1100SA1100-0750XC
Manufacturer:
Orbel
Part Number:
G-1100SA1100-0750XC
Category:
RF Shields
Description:
RF SHIELD 1.100" X 1.110" COVER
In Stock:
90
Manufacturer :
Orbel
Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.750" (19.05mm)
Length - Overall :
1.100" (27.94mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Product Status :
Active
Type :
Cover
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
1.100" (27.94mm)