G-1000SA3400-0400YC
Manufacturer:
Orbel
Part Number:
G-1000SA3400-0400YC
Category:
RF Shields
Description:
RF SHIELD 1.000" X 3.400" COVER
In Stock:
77
Manufacturer :
Orbel
Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
3.400" (86.36mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Product Status :
Active
Type :
Cover
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
1.000" (25.40mm)