G-0925SC1960-0100XC
Manufacturer:
Orbel
Part Number:
G-0925SC1960-0100XC
Category:
RF Shields
Description:
RF SHIELD 0.925" X 1.960" COVER
In Stock:
100
Manufacturer :
Orbel
Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.100" (2.54mm)
Length - Overall :
1.960" (49.78mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Product Status :
Active
Type :
Cover
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
0.925" (23.50mm)