SW2-040120RN4HM
Part Number:
SW2-040120RN4HM
Description:
IC RF SWITCH SPDT 12GHZ MODULE
Frequency Range :
4GHz ~ 12GHz
Test Frequency :
12GHz
Voltage - Supply :
12V