SW2-040120RN1NM
Part Number:
SW2-040120RN1NM
Description:
IC RF SWITCH SPDT 12GHZ MODULE
Frequency Range :
4GHz ~ 12GHz
Insertion Loss :
2.2dB (max)
Isolation :
80dB (min)
Test Frequency :
12GHz
Voltage - Supply :
5V, 12V