R574103300
Part Number:
R574103300
Description:
IC RF SWITCH SP3T 12.4GHZ
Circuit :
SP3T
Features :
Frequency Range :
0Hz ~ 12.4GHz
IIP3 :
Impedance :
50Ohm
Insertion Loss :
0.5dB (max)
Isolation :
60dB (min)
Mounting Type :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Test Frequency :
12.4GHz
Topology :
Voltage - Supply :
24V ~ 30V