R574003300
Part Number:
R574003300
Description:
IC RF SWITCH SP3T 3GHZ
Circuit :
SP3T
Features :
Frequency Range :
0Hz ~ 3GHz
IIP3 :
Impedance :
50Ohm
Insertion Loss :
0.2dB (max)
Isolation :
80dB (min)
Mounting Type :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Test Frequency :
3GHz
Topology :
Voltage - Supply :
24V ~ 30V