R573483500
Manufacturer:
Radiall USA, Inc.
Part Number:
R573483500
Category:
RF Switches
Description:
IC RF SWITCH SP5T 18GHZ
Manufacturer :
Radiall USA, Inc.
Category :
RF Switches
Circuit :
SP5T
Features :
Frequency Range :
0Hz ~ 18GHz
IIP3 :
Impedance :
50Ohm
Insertion Loss :
0.5dB (max)
Isolation :
60dB (min)
Mounting Type :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
P1dB :
Package / Case :
Module
Product Status :
Active
RF Type :
General Purpose
Supplier Device Package :
Test Frequency :
18GHz
Topology :
Voltage - Supply :
24V ~ 30V