R573923300
Part Number:
R573923300
Description:
IC RF SWITCH SP3T 2.5GHZ
Circuit :
SP3T
Features :
Frequency Range :
0Hz ~ 2.5GHz
IIP3 :
Impedance :
50Ohm
Insertion Loss :
0.3dB (max)
Isolation :
70dB (min)
Mounting Type :
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C
Test Frequency :
2.5GHz
Topology :
Voltage - Supply :
24V ~ 30V