R577163005LP
Part Number:
R577163005LP
Description:
IC RF SWITCH DPDT 12.4GHZ
Circuit :
DPDT
Features :
Frequency Range :
0Hz ~ 12.4GHz
IIP3 :
Impedance :
50Ohm
Insertion Loss :
0.5dB (max)
Isolation :
60dB (min)
Test Frequency :
12.4GHz
Topology :
Voltage - Supply :
24V ~ 30V